1 Şubat 2018 Perşembe

Kar Tanesi Temalı İkinci Yaş günü

Uzunca bir aradan sonra halen üşenmeden blog okuyan sevgili arkadaşım Merhaba sana...

En çok kendime arşiv olsun , fikir arayanlar yararlansın ,İsteyip te yapamayanlar bizim için de yapar mısın desin diye tekrar yazmaya karar verdim.

Öyle sevdim ki ben bu kar tanesi temasını...Karar vermem beyaz elbiseyle başladı aslında.Temaya göre elbise değil elbiseye göre tema belirledim anlayacağınız.

Çok kısa bir zamanda da neler yapacağıma karar verip fazlaca abartmadan her detayını kendim yapacağım diyerek koyuldum yola.

Malzemelerin bir çoğu siparişlere yaptığım çalışmalardan elimde fazlaca kalanlardı zaten.Elimde olmayanların hemen hemen hepsini de internetten sipariş ettim diyebilirim.

Öncelikle iki masa hazırlamaya karar verdim.Biri pastayı koyabileceğim ve fotoğraf için arka plan olacak masamız ,bir diğeri de ikramlıklarımızı koyacağımız masaydı.Pastamızı sergilediğimiz masam bu şekildeydi genel olarak.Kar küresi şeklinde hazırladığım kavanozlar ,kendim hazırladığım beze kulem ,strafordan arkasına ışıklandırma takarak hazırladığım arka planım ,doğum günü okumuz ve fotoğraf çekimlerinde kullanmadığımız pankartımız bu şekildeydi.

Yeni yıl ağaçlarımızdan büyük olana kar taneli süsleri astım ,minik olana da kar spreyi sıkıp yanına ekledim.

2 balonumuz ve kar taneli balonlarımız olmadan olmazdı tabi ki...

Pastayı koymak içinde kütük aldım önüne de havayla kuruyan kil ile kar taneleri iliştirdim.Cipso çiçekleri de görüntüye renk kattı.


Diğer masamda da misafirler için hazırladığım hatıralarım ,cupcake ,beyaz glazürle süslediğim kurabiyelerim (tarifi smilenaword sayfasından ) ve diğer ikramlıklarımız vardı.


En severek en son dakika hazırladığım hediyeliklerimiz oldu.çay demleme aparatı ,kış çayı ve kurabiye ekli bu minik sepeti çokça sevdim.(Detay için mail ile iletişime geçebilirsiniz)
Bir yaş gününü daha geride bıraktık.Miniğim hep gülsün hep sevgi dolu ,neşe dolu bir hayatı olsun.Sevdikleriyle yanyana nice günler kutlasın.Birde anne babasının onu çok sevdiğini hep hissetsin...

Yanımızda olan herkese teşekkürler..
Umarım sizlerde beğenmişsinizdir.

Sevgilerle
Gizem

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...