29 Mayıs 2014 Perşembe

Açelya Akkoyun ile Pril Ankara Blogger Bluşması

Geçen haftalarda Med Partners grubu direktörü Müge Hanım dan aldığım davet ile şahane bir organizasyona katıldık.

Çocukluğumuzdan bu yana en çok duyduğumuz ,katogoriye ismini vermiş , annelerimizin şimdilerde bizlerin vazgeçilmezi olan bir ürün Pril.Kendimi bildim bileli bizim evin vazgeçilmezi olmuştur Pril.Açıkçası yalnız bulaşık için değil zorlu yağ lekelerini çamaşırlardan söküp atmak için de aklımıza gelen ilk ürün olduğunu söylesem hiçbirimizin itirazı olmaz sanırım:)

Güzel organizasyonumuz Ankara Next Level Avm. de yer alan Midpoint 'ti.


Lezzetli öğle yemeğimiz boyunca Açelya Hanım 'ın tatlı sohbetini ve sorularımıza verdiği şahane yanıtları dinledik.
Ekranlarda gördüğüz gibi sıcacık ,samimi ,becerikli ,zarif ve çok bilgili Açelya Akkoyun.Bu nedenlerden ki markaya uygun başka bir isim düşünülemezdi bile.
Fotoğraf çektirmekten de geri kalmadık tabi ki:)

Harika sohbetin ve güzel öğle yemeğimizin ardından Türkiye genelinde Pril En Hamarat Bayanını arıyor etkinliğinin ilk ayağının gerçekleşmesine tanık olmak için Yenimahalle semt pazarına doğru yola koyulduk.


Açelya Hanım Pril'in yepyeni formülünü deneyimlerken:)Bloggerlar yarışmaya katılmassa olmazdı tabi ki.Bizde bu mini etkinliğe katıldık.Bu güzel organizasyonda bizleri bir araya getiren  Med Partners 'in şahane ekibine ; vazgeçilmez ürünümüzün yepyeni müthiş formülünü deneyimle fırsatı verdikleri için Pril yetkililerine tekrar teşekkürlerimizi sunuyorum.


Yepyeni etkinlikler de görüşebilmek dileğiyle.

Kocaman Sevgilerimle..:)

2 yorum:

  1. ayy ne güzel bir etkinlik olmuş canım,yenimahallede doğdum büyüdüm çok özledim oraları.bu arada ilk kez çekiliş düzenledim bekliyom canım çekiliş düzenledim bekliyorum ;) http://www.pembekanatliperi.blogspot.com.tr/2014/06/ilk-cekilisime-davetlisinizzz.html

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. AA öyle mi canım bilmiyordum Ankaralı olduğunu:)Gelirsen beklerim her zaman:)

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...